Vijesti

Category Archives: Rezultati natjecanja

zlatne-u-kombinaciji

Juniorke apsolutne prvakinje države

By | Rezultati natjecanja, Vijesti | No Comments

Naše juniorke su na Državnom juniorskom prvenstvu u sinkroniziranom plivanju održanom 25. i 26. ožujka 2017. u Rijeci na Bazenima Kantrida osvojile ukupno sve četiri zlatne, dvije srebrne i jednu brončanu medalju te tako postale apsolutne prvakinje države u juniorskoj konkurenciji. Slavlje je tim veće što je uspjeh postignut izuzetno nadmoćno nad konkurencijom uz veliku bodovnu razliku, pogotovo u disciplini duet gdje su se plivačice Primorja Aqua Marisa popele na sva tri mjesta na postolju. Uz riječke sinkrice medalje su osvojile još i plivačice Zagrebačkog sinkro kluba, ukupno tri, a po jednu osvojenu medalju imaju plivačice Dolfine iz Splita i Mladosti iz Zagreba.

Za Primorje Aqua Maris nastupile su Tea Mustać, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Mia Soldatić, Petra Juranović, Elena Galović, Paola Poklepović i Matea Butorac u disciplinama solo, duo, tim i kombinacija. Trenerica juniorske ekipe je Monica Marinelli, a Valeria Petrachina je pripremala Mateu Butorac u solu.

U disciplini solo prvakinja države postala je Tea Mustać dok je drugo mjesto zauzela Matea Butorac. Najuspješnija disciplina za Primorjašice bila je duet u kojoj su Tea Mustać i Matea Butorac osvojile zlato, Magdalena Radovčić i Ani Jurković s rezervom Mijom Soldatić su osvojile srebro, a broncu su osvojile Petra Juranović i Katja Turković. U disciplini tim i kombinirane rutine naše plivačice su osvojile prva mjesta s velikom bodovnom razlikom od 12,9 odnosno 8,4 boda prednosti. Sa sve četiri osvojene zlatne medalje Tea Mustać je najuspješnija juniorka Republike Hrvatske ove sezone.

  1. Tea Mustać (Primorje Aqua Maris)             142,6450
  2. Matea Butorac (Primorje Aqua Maris)       141,1134
  3. Dora Šćuric (Zagrebački sinkro klub)         126,5338
  1. Tea Mustać, Matea Butorac (Primorje Aqua Maris)                  141,8793
  2. Ani Jurković, Magdalena Radovčić (Primorje Aqua Maris)     123,4817
    r. Mia Soldatić
  3. Petra Juranović, Katja Turković (Primorje Aqua Maris)          122,7471
  1. Primorje Aqua Maris                               129,9012
    (Tea Mustać, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Mia Soldatić, Petra Juranović, Elena Galović, Paola Poklepović)
  2. Zagrebački sinkro klub                           117,0453
    (Dora Šćuric, Lara Buhin, Lara Marasović, Virna Vranić, Jelena Tavčar, Iva Petković)
  3. Mladost                                                         102,0226
    (Jana Samardžić, Ana Kolbas Kolundžić, Iva Trutina, Lea Perković)
  1. Primorje Aqua Maris                                  70,6331
    (Tea Mustać, Magdalena Radovčić, Katja Turković, Ani Jurković, Mia Soldatić, Petra Juranović, Elena Galović, Paola Poklepović)
  2. Zagrebački sinkro klub                              62,2668
    (Dora Šćuric, Lara Buhin, Lara Marasović, Virna Vranić, Jelena Tavčar, Iva Petković, Petra Bolarić)
  3. KSP Dolfina Split                                          61,4668
    (Nina Vuco, Barbara Bašić, Korina Klarić, Dora Šegvić, Mladena Mamić, Nikolina Žižić, Karla Jonjić, Lucija Janačković, Leonarda Čupić)

Vrhovni sudac Prvenstva bila je Margareta Jakovac iz Zagreba, uz sudjelovanje sudaca iz Zagreba i Rijeke.

Pariz 2017

pogledajte 7. Open Make Up Forever

By | Rezultati natjecanja | No Comments

Na FINA YouTube kanalu možete pogledati cijelu snimku natjecanja 7e Open Make Up Forever  (po disciplinama) održanog protekli vikend u Parizu na kojem su nastupile i naše djevojke, a koje je dio svjetske serije natjecanja FINA Synchronised Swimming World Series 2017.

Rebeccu Domiku možete pogledati u disciplinama slobodni solo i tehnički solo te slobodni duet i tehnički duet u kojima je nastupila s Teom Mustać. Tea je nastupala i u disciplini slobodni solo.

Nastup cijele ekipe koju čine Rebecca Domika, Tea Mustać, Iva Matanović, Katja Turković, Magdalena Radovčić, Petra Juranović, Mia Soldatić, Elena Galović, Ani Jurković i Paola Poklepović s trenericom Monicom Marinelli pogledajte u disciplini kombinirane rutine (free combo). Naš nastup počinje na 1:12:20 u snimci.

Osim samih revija, na početku snimke kombiniranih rutina je i defile svih plivačica.

petak, 10.03.2017
Free Duet/Mixed Duet (Prelim): https://youtu.be/ZIxy6vEbxlc
Technical Team (Final): https://youtu.be/rHYnRkUHCu0

subota, 11.03.2017
Free Solo (Prelim): https://youtu.be/Wa4SLWgbgI4
Technical Duet/Mixed Duet (Final): https://youtu.be/PVXOyW8s6L4
Free Combo (Final): https://youtu.be/JFF_jKXtAcs

nedjelja, 12.03.2017
Free solo (Final): https://youtu.be/A6cuEh82pzc
Free Duet/Mixed Duet (Final): https://youtu.be/DkQRDuLeGoM

 

Za sve koje više zanima sinkronizirano plivanje mogu se pretplatiti na FINA YouTube kanal:

FINA YouTube channel: http://bit.do/subscribeFINA

Gradsko prvenstvo škola i mlađih kadetkinja

By | Rezultati natjecanja | No Comments

U petak, 3. ožujka su naše najmlađe plivačice nastupile na gradskom prvenstvu u tehničkim vještinama. Za neke od njih to je bio prvi nastup pred strogim sucima koji su ocjenjivali kako su usvojile osnovne figure.

Evo i rezultata:

ŠKOLA 1A

trenerica Ivana Host

ŠKOLA 1B

trenerica Aleksandra Saršon Pezelj

ŠKOLA 2

trenerice Martina Mušković i Ivana Host

MLAĐE KADETKINJE

trenerice Jelena Garabiljević i Rebecca Domika

 

Lijepo je bilo vidjeti i popunjene tribine. Podržavajte i nadalje naše i vaše male plivačice!

REZULTATI GRADSKOG PRVENSTVA ZA MLAĐE JUNIORKE

By | Rezultati natjecanja | No Comments

FIGURE:

  1. Matea Butorac 61,6444
  2. Ivona Stojšić 60,0756
  3. Nina Rubeša 59,4667
  4. Iskra Šanko 58,6667
  5. Petra Juranović 58,1111
  6. Ani Jurković 56,0800
  7. Ivana Radetić 55,2133
  8. Mia Soldatić 54,4356
  9. Maria Glavačević 54,2533
  10. Paola Poklepović 50,4889
  11. Lana Kovačević 49,1378
  12. Andrea Kosanović 48,2267
  13. Angelina Krmpotić 46,6356
  14. Lea Petrović 46,3067
  15. Mia Šantić 41,5867

SOLO:

  1. Matea Butorac 126,0444
  2. Nina Rubeša 120,0334

 

DUO:

  1. Matea Butorac, Nina Rubeša, R:Ivona Stojšić 124,2222
  2. Petra Juranović, Iskra Šanko, R:Ani Jurković 121,8889

 

TIM:

  1. Petra Juranović, Iskra Šanko, Nina Rubeša, Matea Butorac, Mia Soldatić, Ani Jurković, Ivona Stojšić, Maria Glavačević, R:Paola Poklepović, Ivana Radetić 122,1083
  2. Lana Kovačević, Lea Petrović, Angelina Krmpotić, Andrea Kosanović          95,5767

 

KOMBINACIJA:

  1. Petra Juranović, Iskra Šanko, Nina Rubeša, Matea Butorac, Mia Soldatić, Ani Jurković, Ivona Stojšić, Maria Glavačević, Paola Poklepović, Ivana Radetić                                65,5333
  2. Lana Kovačević, Lea Petrović, Angelina Krmpotić, Andrea Kosanović, Mia Šantić, Lucija Hefler    52,7333

 

 

 

GRADSKO PRVENSTVO U TEHNIČKIM VJEŠTINAMA ZA ŠKOLU I MLAĐE KADETKINJE, RIJEKA, 26.02.2016.

By | Rezultati natjecanja | No Comments

ŠKOLA 1A

1.Rita Rančev              18,7475

2.Ena Peričić                18,4000

3.Antea Alić                 18,3025

4.Katja Bedić               18,2525

5.Katarina Bulog         17,7300

6.Tina Pavlak               16,6675

7.Sara Ostojić              14,9250

8.Erna Dizdarević        13,2175

 

ŠKOLA 1B

1.Ela Đerek                 22,6680

2.Leona Bucalija         22,4040

3.Maja Mrakovčić      21,2680

4.Nika Štokić               20,7820

5.Nora Ljubetić           19,0360

6.Sara Ćirkić                 18,6780

7.Nina Krizman            17,8520

8.Zara Tešić                  17,7680

9.Lea Ivičak                  17,2360

10.Lea Grman              9,7880

 

 

 

 

 

 

ŠKOLA 2

1.Koni Dubrović            26,1260

2.Mara Klaričić              26,0060

3.Mia Segarič                 24,2420

4.Natali Host                  23,8220

5.Dora Stanković           23,5600

6.Tara Pia Zekić              23,3520

7.Petra Bedić                  23,1280

8.La Loo Zekić                 22,2320

9.Aurora Galović            22,0520

10.Leda Pršić                   20,7580

11.Nina Matetić              20,5420

12.Mareta Štetić              20,2940

13.Valentina Vlček           17,7440

14.Leonarda Zec               17,2100

15.Leonarda Mladenić     16,2440

 

MLAĐE KADETKINJE

1.Antonija Tadić                   31,5320

2.Lena Glavačević                30,3200

3.Tara Turalija                       27,9120

4.Nikolina Lukić                     27,1720

5.Gabrijela Funarić               26,7280

6.Nora Jukić                           25,9680

7.Karolina Kren                     24,0800

8.Maris Marin                        23,3320

9.Magdalena Čop                   22,1840

10.Sofija Božić                    22,1680

 

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA JUNIORKE, ZAGREB, 13. I 14.02.2016.

By | Rezultati natjecanja | No Comments

FIGURE:

1.Tea Mustać                       64,2905

8.Magdalena Radovčić      58,3986

10.Iva Matanović                57,8491

13.Petra Mladenić              57,4932

16.Katja Turković               56,2703

31.Elena Galović                 49,4640

SOLO:

1.Tea Mustać                      131,7905

DUO:

1.Iva Matanović- Tea Mustać, R:Elena Galović                          127,1698

3.Petra Mladenić-Magdalena Radovčić, R:Katja Turković       117,8793

 

TIM:

1.Iva Matanović, Tea Mustać, Petra Mladenić, Katja Turković, Magdalena Radovčić   123,7270

 

GRADSKO JUNIORSKO PRVENSTVO, RIJEKA, 05. I 06.02.2016.

By | Rezultati natjecanja | No Comments

FIGURE:

  1. Tea Mustać                       68,0739
  2. Iva Matanović                  62,1045
  3. Magdalena Radovčić      60,9261
  4. Katja Turković                60,4793
  5. Petra Mladenić               59,8631
  6. Elena Galović                 53,1658

SOLO:

  1. Tea Mustać                     137,7739

TIM:

  1. Tea Mustać, Iva Matanović, Petra Mladenić, Magdalena Radovčić i Katja Turković 131,0894

GRADSKO NATJECANJE U TEHNIČKIM VJEŠTINAMA ZA KADETKINJE, RIJEKA, 05.02.2016.

By | Rezultati natjecanja | No Comments
  1. Enea Šebelja                   52,0417
  2. Petra Premuš                  50,6528
  3. Korina Baraba                48,9583
  4. Tia Elena Fućak             47,7869
  5. Ana Kus                          46,4538
  6. Ana Čop                          46,2317
  7. Patricia Predovan         45,2038
  8. Ema Ećimović               44,4815
  9. Lucija Bandera             41,7778
  10. Sara Spoja Milat           40,6296
  11. Lana Stupar                  40,1065
  12. Eni Gudelj                    39,5742
  13. Morena Vuletić           38,1992
  14. Nika Čop                      37,5464
  15. Anja Pavlović              36,8657
  16. Paola Cerović              36,4028
  17. Lana Turković             33,4814
  18. Lena Okretič               33,0556
  19. Emma Valentić          32,5231
  20. Magdalena Mihojić   32,2454
  21. Liza Krzyk                   25,9861
  22. Marta Čorak              25,3333

REZULTATI GRADSKOG PRVENSTVA U TEHNIČKIM VJEŠTINAMA ZA MLAĐE JUNIORKE, 25.01.2016.

By | Rezultati natjecanja | No Comments
  1. Matea Butorac              61,5333
  2. Nina Rubeša                 58,7500
  3. Iskra Šanko                   57,4139
  4. Ivona Stojšić                 56,8861
  5. Ani Jurković                 56,3472
  6. Mia Soldatić                 54,9694
  7. Maria Glavačević        54,7167
  8. Ivana Radetić              53,0278
  9. Lejla Ahmetović          50,9694
  10. Paola Poklepović        50,9472
  11. Lana Kovačević           48,4139
  12. Angelina Krmpotić     48,4111
  13. Lea Petrović                 46,5722
  14. Hana Žiganto               46,3278
  15. Andrea Kosanović      45,7556
  16. Giulia Marok Zanet    24,1000
  17. Lucija Hefler                15,2194
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly.Update my browser now

×